محصولات برگزیده

محصولات برگزیده

سامانه بیمه مسئولیت متصدیان حمل و نقل داخلی

نرم افزار بیمه مسئولیت متصدیان حمل و نقل داخلی جهت مکانیزاسیون و بهبود روند صدور و کنترل اطلاعات بارنامه های صادره شرکت های حمل و نقل ، بالا بردن ضريب امنيتي اطلاعات ، شفاف سازی جریان تبادل داده مابین بیمه گر و بیمه گزار طراحی و پیاده سازی شده است.

سامانه آنلاین صدور و مدیریت گواهی حمل و نقل درون شهری

سامانه آنلاین صدور و مدیرت گواهی بیمه حمل و نقل درون شهری ، سامانه ای تحت وب می باشد که فرآیند صدور بیجک و گواهی بیمه حمل و نقل داخلی درآن صورت می پذیرد.

نرم افزار موبایل بیمه مسئولیت متصدیان حمل و نقل داخلی

این سرویس جهت دسترسی به برخی اطلاعات بیمه نامه های صادره حمل و نقل داخلی بر بستر تلفن همراه طراحی و تولید گردیده است که با ارسال نوتیفیکیشن کاربر را از رویدادهای مهم به صورت برخط آگاه می کند و برخی فرآیندهای مهم نیز جهت دسترسی آسان کاربر پیاده سازی گردیده است.

سامانه آنلاین صدور و مدیریت راهنامه بین المللی

سامانه ای تحت وب می باشدکه فرآیند صدور راهنامه و دریافت کد رهگیری از سازمان راهداری را برای شرکت حمل و نقل انجام داده و اطلاعات راه نامه ها را برای شرکت بیمه جهت صدور گواهی جمع آوری و مدیریت می نماید

سامانه بیمه نرم افزاری تامین حقوق ورودی گمرکات (ترانزیت داخلی و خارجی)

بن تضمین کالا تضمین کننده تعهدات شرکت های حمل و نقل بین المللی در قبال گمرکات خواهد بود. سامانه طراحی شده با برقراری ارتباط میان نرم افزار صدور اظهارنامه و پروانه ترانزیت در گمرکات با سیستم صدور شرکت بیمه روال صدر و مصرف بن های مذکور و نحوه تعاملات شرکت های حمل و نقل بین المللی با شرکت های بیمه و گمرکات را شفاف می نماید.

سیستم پشتیبان تصمیم بیمه حمل و نقل

نرم افزار بیمه مسئولیت متصدیان حمل و نقل داخلی با هدف شفاف سازی جریان تبادل داده مابین شرکت های بیمه و شرکت های حمل و نقل داخلی کالا طراحی و تولید گردیده است. سیستم پشتیبان تصمیم ایپاد با آنالیز دیتای بیمه حمل ونقل و شناسایی نقاط ضعف فرآیند های جاری گزارشات مدیریتی جهت تصمیم گیری ، اصلاح فرآیند و شناسایی تخلفات را در اختیار مدیران صنعت قرار می دهد.