محصولات

نرم افزار بیمه مسئولیت متصدیان حمل و نقل داخلی جهت مکانیزاسیون و بهبود روند صدور و کنترل اطلاعات بارنامه های صادره شرکت های حمل و نقل ، بالا بردن ضریب امنیتی اطلاعات ، شفاف سازی جریان تبادل داده مابین بیمه گر و بیمه گزار طراحی و پیاده سازی شده است.

سامانه آنلاین صدور و مدیرت گواهی بیمه حمل و نقل درون شهری ، سامانه ای تحت وب می باشد که فرآیند صدور بیجک و گواهی بیمه حمل و نقل داخلی درآن صورت می پذیرد.

این سرویس جهت دسترسی به برخی اطلاعات بیمه نامه های صادره حمل و نقل داخلی بر بستر تلفن همراه طراحی و تولید گردیده است که با ارسال نوتیفیکیشن کاربر را از رویدادهای مهم به صورت برخط آگاه می کند و برخی فرآیندهای مهم نیز جهت دسترسی آسان کاربر پیاده سازی گردیده است.

سامانه ای تحت وب می باشدکه فرآیند صدور راهنامه و دریافت کد رهگیری از سازمان راهداری را برای شرکت حمل و نقل انجام داده و اطلاعات راه نامه ها را برای شرکت بیمه جهت صدور گواهی جمع آوری و مدیریت می نماید

بن تضمین کالا تضمین کننده تعهدات شرکت های حمل و نقل بین المللی در قبال گمرکات خواهد بود. سامانه طراحی شده با برقراری ارتباط میان نرم افزار صدور اظهارنامه و پروانه ترانزیت در گمرکات با سیستم صدور شرکت بیمه روال صدر و مصرف بن های مذکور و نحوه تعاملات شرکت های حمل و نقل بین المللی با شرکت های بیمه و گمرکات را شفاف می نماید.

درمون یک سرویس اعلام هزینه درمانی برای بیمه شدگان بیمه درمانی تکمیلی می باشد که هدف آن پرداخت هزینه در کوتاه ترین زمان با شفافیت کامل است. این سرویس به صورت اپلیکیشن یا وب اپ در اختیار بیمه شده قرار می گیرد تا هزینه های درمانی خود را ثبت نماید. سپس برای کارشناس بیمه پنل تحت وب فراهم می شود تا هزینه ها را کارشناسی کرده و پرداخت نماید. علاوه بر این، امکان دسترسی به مراکز درمانی طرف قرارداد، اطلاع از سقف باقیمانده تعهدات و ارتباط مستقیم با شرکت بیمه برای بیمه شدگان فراهم شده است